Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az nCore oldalon szabad egy...

Az nCore oldalon szabad egy felhasználó nevet két embernek használnia? (főleg külön országban)

Figyelt kérdés

Nővéremmel ketten szeretnénk használni az én felhasználófiókom. Ha megadom a jelszavam és ő Angliában tölt fel és le én pedig Magyarországon tenném ezt.

Ilyet szabad csinálni vagy kidobnak érte?

Köszi a válaszokat!


2012. máj. 11. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Az a fő, hogy arány meglegyen.
2012. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem tiltott a profilmegosztás.


"A felhasználói fiók kizárólag olyan személlyel osztható meg, aki nem tagja az oldalnak. Kérdés nélkül törlünk minden olyan accountot, amelyek sértik bármilyen, törlésre vonatkozó szabálypontunkat. Nem vizsgáljuk, hogy ki követte el a szabálytalanságot. Továbbra is tilos közzétenni passkeyt nyilvános fórumokon, megosztani torrent fájlokat fájlcserélő szolgáltatásokon."

2012. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én felhasználómat 3an használjuk. A probléma az hogy a nővéred Angliában él. Egyébként a profilodba beírod hogy routeres vagy és akkor nem nézik... De amúgy tiltott az ilyen.
2012. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem tiltott mégse jól tudtam sry :)
2012. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elvileg lesz vagy már volt regisztráció... Azt írták küldenek üzenetet, még nem jött ezek szerint nem volt...
2012. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Profilodba beírod hogy xy, meg z is használja és kész.

Csak olyan ne használja akinek van :)

2012. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Április utolsó három-négy napján volt regisztrációs lehetőség, 2500 forintos SMS, vagy 1500 forintos utalásért cserébe. Valamiért lemaradhattál, bár ha nem akartál volna fizetni, akkor úgysem kerültél volna be.
2012. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fizetni egy torrent oldalért?:O
2012. máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18:34 a főoldalon fel van tüntetve hogy meghívót nem árulnak pénzért és ezeknek ne dőljünk be sőt ingyenes regisztrációt hirdettek...
2012. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!