Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak ha nem jó az...

Mit csináljak ha nem jó az internetszolgáltatótol kapott felhasználónév és jelszó?

Figyelt kérdés
Digitöl van netünk még 2008ban volt egy modemcsere(mert elötte upc volt) és kaptunk egy felhasználó nevet meg egy jelszót ami igy van leirva: Végpont azonosító: xxxxxxx Végpont jelszó: xxxxxx Eddig megvolt osztva a net routeren keresztül most nem a routerbe vezetném hanem egyböl a gépembe.Viszont akkor csinálni kell egy ilyen szélessávú kapcsolatot ha jól tudom és oda kell felhasználónév és jelszó. Ezzel próbálkoztam.NEM sikerült. Ha valamint rosszul csináltam javitsatok ki, vagy ha valaki tudna segiteni azt megköszönném.
2009. júl. 16. 05:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól csináltad, csak menj bele a tulajdonságokba, és ott válaszd a titkosítatlan jelszó pontot. Így működnie kell.
2009. júl. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ugy csináltam be volt az jelölve. De nem működött. Azt irja hogy hibás felhasználónév vagy jelszó. :((
2009. júl. 16. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!