Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet eBay-en rátalálni a...

Hol lehet eBay-en rátalálni a Vaterán hirdetett olcsó, kínai Converse ciőkre? Sehogy sem találom.

Figyelt kérdés

Pl ezt a Vaterás cuccot:

[link]


Az ioffer.com-on találtam, de ott is többe jön ki, mint amennyiért ezek adják postaköltséggel együtt. Az eBay-en órákig keresgéltem, mert sejtettem, hogy nem Converse néven vannak fent, de így sem találtam semmit.


Mégis honnan a fenéből szerzik be ezek ilyen olcsón ezeket a cipőket? Mert az tuti, hogy Kínából rendelik, na de honnan? Elég jó biznisz ez nekik, mert viszi a sok birka, mint a cukrot.


2012. júl. 25. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

honnan tudod, hogy valóban azt küldik, ami a képen van?

az ilyenekkel az a baj, hogy ők se tudják, mit rendelnek. velem is fordult már elő, hogy rendeltem egy dc pólót ebay-ről, ki volt írva, hogy németországból küldik, aztán kaptam egy hamisat bankokból...és akkor akitnek te odautalod a pénzed, nem tud reklamálni, mert odaért a cipő, visszaküldeni drágább lenne, szóval elküldi neked azt amit kapott, és el van intézve. de ha nem is ebay-ről, átmész szabadkára, ott is lehet venni "eredeti, dobozos" converse dorkót.

2012. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak egy értékelés tőle:

Értékelő: zsofi042(1) Dátum : 2012/07/11 20:09:42 Termékkód: 1602329726 Eladó

Semleges vélemény: Az eredetinek nevezett Converse tornacipő, egy nagyon gyenge kínai utánzat. Sem anyaga, sem jelzése

nem felelt meg a márka elvárásainak. Sajnos ez van játszócipőnek jó lesz:)

2012. júl. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, csak engem az érdekelne, honnan szerzi, hogy még haszna is van belőle. Mert ha ez ilyen jó biznisz, akkor én is elkezdek mostantól ezzel foglalkozni, minek is dolgozzak, ha eladhatok napi 30-40 darab ilyet, és heti többszáz ezer forintot kereshetek vele adózatlanul.
2012. júl. 25. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:
hát azért nem ilyen egyszerű, hogy adózatlanul. Persze nehezebb a tettenérés, mivel te nem tárolsz semmit, mindent rendelsz, így nincs rá bizonyíték, de mint linkeltem, ha egy olcsó hamisítványt megrendel, akkor azt tényleg nem lehet eladni ennél drágábban. ebay-en is tonnaszámra vannak az ilyen 2-3ezres combig érő converse stílusú dorkók, de erre még rájöhet a vám is, amit neked kell kifizetni, és ha esetleg találnál egy eredeti converse-t, ami 3-4ezerért adsz, lehet többet fizetnél rá, jártam már énis úgy, hogy fennakadt egy szintén dc cipőm, itthon 30ezer, ott 21 lett volna, de adóval terhelve 29500-ra jött ki...szóval nem olyan sima ügy ez sem, és akkor még itt van az ázsiai posta, ami egyáltalán nem megbízható, sok csomag eltűnik, és ott is, a befektetett pénzt vagy visszaküldik, vagy nem, ha nem, akkor a megrendelőnek is saját zsebből kell visszafizetned, amit átutalt, vagy lehet hazudozni, hogy dehát már postán van.
2012. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!