Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyet vegyek? Milyen converse...

Milyet vegyek? Milyen converse csukát vegyek magamnak? Nem tudom eldönteni hogy melyi szín lenne a jobb. Feketében gondolkoztam mostanában de félek hogy az ilyen kínai hatású. Képek lent

Figyelt kérdés

kéket,bézst,fehéret,feketét,sárgát.rózsaszínt,pirosat.

13L


2011. ápr. 9. 17:28
 1/6 A kérdező kommentje:
neheragudjatok de nemjöttek be a képek éss leszedtem őket...
2011. ápr. 9. 17:30
 2/6 anonim ***** válasza:

a fehér nekem piszkos lesz nagyon hamar és minden reggel nincs energiám megpuculni...Szerintem kék vagy fekete

ha csak sima: D Nekem a kék az nagyon tetszik:)

2011. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a fekete és a fehér jó olyan szempontból, hogy mindenhez megy. A fehér tényleg nagyon hamar koszolódik, így szerintem maradt a fekete. :)
2011. ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Még túl fiatal vagy a feketéhez, a fehér meg koszolódik. Válassz színeset! Lehetőleg olyat, ami a legtöbb ruhád színéhez megy. Nekem piros van és imádom. Igaz a legtöbb felsőm piros.
2011. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszii.

Aztán a végén pirosat rendeltem:)

Igaz a legtöbb felsőm rózsaszín de majd veszek egypár pirosat turikban.

2011. ápr. 10. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:

bocsi az offért de hol rendelted a cipőt?:D

linkelni tudnál?:)

2011. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!