Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki megmondaná, hogy...

Valaki megmondaná, hogy állíthatnám be Tumblr-on ezt a fajta témát?

Figyelt kérdés

[link]

Próbáltam megkeresni a témáknál,de sehol nem találtam.:(

Ha valaki tudna segíteni,azt nagyon megköszönném! :)


2012. júl. 26. 00:46
 1/3 anonim válasza:

Rengeteg téma van, ami nem az alapbeállításoknál található, mivel a Tumblr blogosok készítenek ill. megosztanak egymással saját kezűleg gyártott témákat. (Én is egy ilyet használok.)


Ha rátévedsz egy ilyen Tumblr-re, és megtetszik a témája viszont nem láttad még viszont az alap témákban, keresned kell egy forrást, ahonnan leszedte az illető. Általában van egy "Theme" fülecske, az az eredeti gyártó (illik is ott hagyni és nem ellopni a témát.)

Jelen esetben ha jól nézem ez valami nagyon oldal, külön Tumblr témáknak, és ennek a blognak a bal felső sarkában van a forrás.


Ilyenkor egyszerűen elmész a forrásra, és viszed, ami neked kell.


Akadhatnak olyanok is, akik csak maguknak gyártanak témát és nem osztják meg őket, ezért lehet egy extra téma forrás nélkül.


De azt mondom, bátran írj bárkinek ezzel kapcsolatban Tumblr-ön, általában kedvesek az emberek és segítenek Neked - szóval nyugodtan kérdezd meg, melyik témát használják.


Ha kérdésed volna még vagy valami nem világos, írj Nekem! :)

2012. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
jobb oldalt, fent ott van, hogy "get theme". katt rá :)
2012. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2013. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!