Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore hit and run, korlátlanul?

Ncore hit and run, korlátlanul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elvileg az elit, és a legenda, rangal rendelkező felhasználók, korlátlan mennyiségben hit and runolhatnak?


Szóval tegyük fel, ha én elit vagyok, és egy hónapban 100 torrentet hit and run olok akkor azért semmiféle figyelmeztetés nem jár? Semmiféle megvonás, kitiltás stb..



2012. júl. 26. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól látod, mivel az ilyen ranggal rendelkezők sokat töltenek, illetve töltöttek fel, így simán megengedhető nekik.
2012. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :) Igazából most hónapvégéig kikapcsolás nélkül menni fog a notim, hogy top 10 ezerben benne legyek és így meglegyen a "Legenda" rangom :) Csak van egykét torrent, aminek a tartalma például nem tetszik, és azt törlöm is, hogy legyen elég hely a már amúgy is leterhelt vinyómon. Persze ilyen max. 5-6 darab lehet havonta.
2012. júl. 26. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az arányt nézed, akkor 280,000 tag és felhasználó van korlátozva, míg 25,000 elit és legend nincs, így a többségből megfelelő mennyiségű támogatást lehet kihúzni azért, hogy elnézzenek pár kis szabályszegést.


Aki már elérte a Tagnál magasabb szintet, az alapból olyan módon használja az oldalt, hogy elnézhető nekik a h'n'r.

2012. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
I'm legend :D up 158.58 TB elnézhető remélem pár torrent...
2015. júl. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Viszont ahhoz, hogy meg is tartsd a rangod, nem jó a túl sok HnR
2016. jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!