Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom megnyitni a google....

Nicola73 kérdése:

Hogy tudom megnyitni a google.com-ot?

Figyelt kérdés
Aza problémám hogy mindig a google.hu jön be. Szeretném, hogy ha a találatok közt lenne külföldi oldal is.

2012. júl. 28. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:

-facányosan megírtad te is ,hogy milyen böngészővel van ez a gond

- milyen hiba üzenet jön

- és egy kép sem ártana róla ,

2012. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán ha csinálsz Gmail fiókot, és nem Magyarországot adsz meg, de nem vagyok benne biztos, mert lehet, hogy IP cím alapján dönti el a Google, akkor pedig talán proxy szerverrel kellene megpróbálkozni.
2012. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A beállításoknál (jobb felső sarok) meg tudod változtatni a tartózkodási helyedet. Ugyanitt tudsz a keresési (és találati) dolgon változtatni. Nekem a google.hu nem csak magyar találatokat ad.
2012. júl. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A beállításokban beírod a kezdőlapnál a google.com címet. Ez általában az alapbeállításoknál található, böngészőtől függetlenül.
2012. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha az Internetbeállitások-on belül a Kezdőlap beállitásában azt irod be, hogy [link] akkor is legfelül, a cimsorban a hu-s változat jön be. Átvált a magyar Google-ra / YouTube-e is a magyarra vált, ha a com-osra kattintasz/, mert Mo-on vagy, de az átváltás nem jár azzal, hogy a külföldi oldalak nem jelennek meg.

Azok bizony megjelennek.

Nekem .hu van beirva és mégis előjönnek a külföldi oldalak.

2012. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem akarok kukacosnak tűnni pedig azzal rendelkezem, de a google.hu és google.com találatai között lényeges mennyiségi különbség mutatkozik. A "Versace" szóra a google.hu 27,500,000 találatott adott, míg ungyanerre a google.com 132,000,000 köpött ki. Tehát 27 milliónak a 132 milló majdnem ötszöröse. Aki nem hiszi nézze a két linket: 1. Google.hu [link] 2. Google.com [link]
2012. júl. 29. 12:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem az volt a problémád, hogy mennyi jön elő a .hu-ra és a .com-ra!

Egyébként amennyi előjön a .hu-ra neked annyi is bőven elég, mert ha ott nem találod meg a "Versace"-ra meg másra a lényeget, akkor a .com--on se találod meg.


Ilyetén problémád nem probléma, te csinálsz belőle azt. Ezzel elveszel a rengetegben!

Arra azért vigyázz, hogy valamikor megtaláljanak, enni és innivalót vigyél magaddal!

2012. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Reed77 válasza:

Bár már régi a kérdés, egy lehetőség:


[link]


(Ha valaki kérdez valamit meg lehet az oka rá,még ha nem is mindenki tud rájönni mi az...)

2013. jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!