Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működnek a böngészőim?

Miért nem működnek a böngészőim?

Figyelt kérdés
mindenmás letöltés, feltöltés, msn, x-fire, steam, multis játék működik de a böngésző eléggé gyakran hozza ki hogy nincs kapcsolat és nem tudja betölteni a lapot. (win 7 em van amugy) ésha a bal alsó sarokba viszem a kurzort az ien internetkapcsolatos ikonra akkor kiirja hogy network1 internet acces, alatta pedig network2 no internet acces (a network1 mellett egy házikó van de a network mellett már egy pad... gondolom ez arra utal hogy külső kapcsolat)
2009. júl. 17. 11:31
 1/10 anonim válasza:
nem működik a külső kapcsolat vagyis a böngésző. a belső kapcsolat működik, mert nincs rákapcsolva a hálózatra. :D ennyi.
2009. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nagyon kevés a memória? Jelenleg nálam a Firefox 3.5.1 (legújabb, 3 kiegészítővel) 134 900 KB-t "eszik". Csinálj takarítást, ami nem kell, vagy régi, írd ki DVD-re vagy CD-re, szabadits fel minél több memóriát. Persze az is lehet, hogy a netkapcsolatod sem tökéletes.
2009. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sűrgősen töltsd le és telepítsd az A-Squared Free-t! Rendszergazdai oldal, aztán kapcsold ki a Rendszervisszaállítást (Vezérlőpult/Minden program/Kellékek/Rendszereszközök/Rendszervisszaállítás balra kattintás, Figyelés kikapcsolása). Utána frissitsd az A-Squaredet, magyarul is tud, Mélyvizsgálat. DNS hiba lesz, valami dög van a gépeden, valszeg Conficker (több neve is van)az blokkolja az összes védelmet. Meg fogja találni és beteszi karanténba. Ha kész, kapcsold vissza Rendszervisszaállítást (pipát ki kell venni). Állandó védelem mellé is jó az A-Squared, nálam bevált.
2009. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez volt az egyetlen hozzáértő válasz amit eddig láttam az oldalon és nem én irtam :)
2009. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a harmadik válaszoló sokat segített csak nem tudom hogy hogyan kapcsoljam ki a system restore-t (mert nálam Win 7 van) szóval mit kell ot kikapcsolni egyáltalán? mert jelezte ezt az a-square-t hogy törölni fogja vagy mi... de nem értem pontosan...
2009. aug. 7. 01:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne töröld, hanem tetesd be az A-Squared Free karanténjába és küld el vizsgálatra. Email-címre válaszolnak. De nekem a Worm Mefir már hetek óta jó helyen van a karanténban, semmi bajt nem okozhat.
2009. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem XP-m van, de hasonló lehet a Win7 is. Tehát újra: rendszergazdai oldal, startmenű, kellékek, rendszereszközök, rendszer-visszaállitás. Itt bal oldalon alul a szövegre katt, megnyilik egy kisebb ablak, ott vedd ki a kockából a pipát, kérdez, de igen a válasz. Figyelés ezzel kikapocsolva, most inditsd újra gépet. Aztán ereszd rá az A-Squared Free Mélyvizsgálatot. Ha kész, tedd vissza a piát, legyen bekapcsolva a Rendszerfigyelés. Így kell vírust, trójait stb. irtani szabályosan.
2009. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Frissitetted az A-Squared Free-t? Minél előbb tedd meg, aztán állíts át magyarra. (Languagues: hungary).
2009. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Harmadiknak: kösz, rendszergazda vagyok, véletlenül tévedtem az oldalra, a kisfiam regisztrált. Valamit beszedetett, tesztelem a laptopját.
2009. aug. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
na jó :D ez már tényleg full részletes leírás :D... én meg is találtam mindent amit mondtál... a rendszerfigyelésig... onnantol szerintem már más rendszer dukál a win7-nél mert itt egy szál check-box sincsen, és nem az a-square-free akarja törölni a vírust hanem a rendszervisszaállítás akarja deletelni az a-squared-free -t
2009. aug. 8. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!