Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom beállítani, hogy...

Hol tudom beállítani, hogy egy oldalba ha belépek, rögtön be legyek jelentkezve?

Figyelt kérdés
Mozzilán és Chromon is érdekelne. Remélem érthető a kérdés.:) Köszönöm előre a válaszokat.

2012. júl. 29. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Bejelentkezéskor kipipálod, hogy maradjon bejelentkezve, majd utána nem jelentkezel ki. A legtöbb oldal támogatja.
2012. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CactusClone ***** válasza:
Nem leszólásként írom, mert mindent meg kell először tanulni, így ha eddig nem mondta neked senki, akkor honnan tudnád, de én inkább azt javaslom, hogy ha meg kell magyarázni, hogyan lehet egy oldal felhasználói adatait tárolni egy böngészőben, akkor inkább ne tedd. Amúgy sem biztonságos ilyen adatokat tárolni. Egyes trójaiak ilyen helyekről szokták összegyűjteni a felhasználói neveket meg jelszavakat, aztán a user meg csodálkozik, hogy miért nem tud belépni az adataival a levelezésébe, a FB-ra stb.
2012. júl. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!