Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet azt beállítani,...

Hogy lehet azt beállítani, hogy egyszerre 2 msn címen is be legyek jelentkezve egy felhasználói fiókon belül?

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
2 msn cím, egy felhasználói fiók?:D FELHASZNÁLÓI FIÓK=EGY E-MAILCÍM! Egy fiókhoz hogy akarsz 2 címet?:D kicsit nézz utána a fogalmaknak, és akkor segítek, mert tudom mire gondoltál, de egyelőre nem érdemled meg:D
2008. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor az előző válaszolónak én is segítek kicsit:

Egy felhasználói fiókhoz ANNYI CÍMET ÁLLÍT BE, amennyit jónak lát.


Amit most írok, azt az előző válaszoló MÉG VÉLETLENÜL se olvassa el! Mert ő még nem érdemelte meg...


"Csatolt Windows Live ID azonosítók

Több fiók használatához csatolhatja egymáshoz Windows Live ID azonosítóit, és egyszerre jelentkezhet be az összes fiókba."


Amit tenned kell, hogy ezt elérd: Látogass el a Live ID honlapjára: [link]

Majd a jobb felső sarokban találsz olyat, hogy Bejelentkezés. Arra klikk, és az MSN-en használ e-mailod és jelszavad add meg ott. Majd ha beléptél a fiókodba, akkor onnan már meg fogod találni az általam idézett szövegű lehetőséget, ahol kövesd végig azt, amit mond, és már csatolni is fogja a főfiókodhoz a hozzáadott Live fiókodat (vagy fiókokat, mert többet is lehet.)

Ekkor csak a "főfiók" e-mail címét kell megadni bejelentkezéskor.

2008. nov. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: pff de szánalmas vagy informatika zseninek hiszed magad, és még annyit se tudsz, mint én :S

2. válaszoló: Köszi szépen

2008. nov. 28. 14:44
 4/5 anonim válasza:
Az újabb msnen valahol anno be tudtam állítani, most úgy csináltam meg, hogy egyszer az msnnel jelentkeztem be az egyikkel, a másikkal meg a www.meebo.com - on keresztül
2008. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
MSN discovery
2010. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!