Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on ez a szabály van:...

Ncore-on ez a szabály van: Egy IP-címről természetesen továbbra is lehet több elérést használni, de csak abban az esetben, ha minden felhasználó külön gépről teszi azt meg. ,?

Figyelt kérdés
Azt ők látják, hogy két külön gépről vagy csak egy gépről jelentkezek be? Hogyan? A routerhez kívülről mindig ugyanahhoz az ip-hez és ugyanahhoz a porthoz érkeznek a csomagok mind a 2 gép esetén, nem?
2012. júl. 31. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Az IP azonos a port nem, de ezt ők valóban nem látják.

(Mivel a port folyamatosan változik, ha 1 gép is van akkor is.)


Ki kell írni az adatlapra és nincs gond.

2012. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

régebben haverral seedeltettem mert nekem kemény 70-80kb/s a feltöltési sebességem neki meg 2Mb/s ,de ugyebár nem kellet most mert minden ingyen volt.


De akkor most nem térhetünk vissza erre a dologra ugye? Mivel neki is van saját nCoreja.

2012. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de az a baj h csak egy gép van itthon és a múltkor láttam h öcsém használta vki ncoreját. Most hogyha kiírom h 2 gépről használjuk(ami nem igaz), akkor azt megtudhatják vhogy? És egyszerre nem szoktuk használni a kettőt.
2012. júl. 31. 12:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak bejelentkezik más accal abból nincs gond, ha letölt az már parás.
2012. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!