Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha átmenetileg felfüggesztem...

Ha átmenetileg felfüggesztem a Facebook fiókomat, akkor arra az időszakra eltűnik minden csoportbeli, like-olt oldalon tett hozzászólásom, stb?

Figyelt kérdés

Tehát ma felfüggesztem a fiókomat, majd arra az időszakra minden ténykedés szintén eltűnik, és csak akkor aktiválódnak azok is, amikor újra belépek a fiókba?

Vagy hiába függesztem fel a fiókomat, minden kommentelésem továbbra is olvasható a csoportokban, képek alatt, stb.?

Hogy működik ez pontosan?


2012. júl. 31. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tudtommal megmarad, csak amikor a profilodat meg akarják nyitni, akkor egy üzenet jelenik meg, hogy a nem elérhető.
2012. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
így van
2012. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor ha van 10 hozzászólásom egy csoportban, aminek a tagja voltam, akkor az továbbra is olvasható, hiába függesztem fel a fiókomat?
2012. júl. 31. 14:59
 4/14 anonim ***** válasza:
töröld ki a kommenteket és akkor nem lesz olvasható
2012. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hogyan tudom kitörölni az összeset? Azért egyenként megkeresni, és törölni napokba telne.

Van erre valami módszer esetleg?

2012. júl. 31. 15:10
 6/14 anonim ***** válasza:
nincs
2012. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor vissza az eredeti kérdésemhez: Facebookon, ha a fiókomat átmenetileg felfüggesztem, akkor arra az időszakra eltűnnek az egyéb csoportokban általam írt kommentek?
2012. júl. 31. 15:26
 8/14 anonim ***** válasza:
history(-6)
2012. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"history(-6)" - Ez mit jelent most?


Imádom, amikor van egy eldöntendő kérdés, és mellébeszélés van csak.


Fiók felfüggesztése esetén átmenetileg eltűnnek a hozzászólásaim is az egyéb csoportban? Igen vagy Nem? Mi az igaz?

2012. júl. 31. 15:46
 10/14 anonim ***** válasza:
ez hihetetlen komolyan...
2012. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!