Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore lassan megy a süllyesztőbe?

Ncore lassan megy a süllyesztőbe?

Figyelt kérdés
Rossz szabályok, elmebeteg döntések, egyre pénzcentrikusabb hozzáállás. Egyszóval, baszódik el az oldal.

2012. júl. 31. 19:12
 1/8 road600 válasza:
4%
Bithorlo a legjobb (Y)
2012. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
új tulaj új szabályok.De amúgy engem is idegesít.
2012. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
k*rva jó szájt volt....16terrát fel is toltam, de már lassan bánom, egyre csak azt érzem, hogy szop*tni akarnak. Sajna csak ide van meg Bithura regem, azt meg leDOS-olták. A többire azért nincs, mert nem volt értelme belépni, és fél -1 év múlva kiraktak. Pedig most már mennék innen.
2012. júl. 31. 19:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem pártolnak el a releaserek, addig tartja magát. Lehet mindenféle hülye szabály, eddig mindet be lehetett tartani. De ha majd nincs mit tölteni, akkor hiába van ott a 250-300k tag. A pistike-relanza meg az otthoni netes feltöltők nem bírnák az igényeket.
2012. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az új üzeneten úgy felhúztam magam, ami annyiról szól, hogy egy accot x gépen tudsz csak használni, és más gépén, ha belépegetett ncorra és te is belépsz, akkor kib*sznak rögtön :D mér nem ezt DDOS-olják?.....
2012. júl. 31. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Szintúgy felhúztam magam én is, tiszta szégyen, h én iskolás vagyok accot használjuk páran, de pl néha suliba is felnéznék, de ha vki előttem a suli gépén belépet saját accára, akk ban? :O, meg nem tudom, ezt haverokkal használjuk 5-6an, de lehet, h vkinek rokonának is megadta vagy vmi, 5,6 terra ment fel eddig. Sőt ami engem aggaszt, h ha írok "staff"-nak akk törlik ezt vagy vmi ilyen sz@r...
2012. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ha egy accot ketten használunk akkor kitiltanak? 2gép 2ip
2012. aug. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Iskolában miért torrentoldalt nézegettek ? (kivéve felsoőoktatásban)


50 pontos meghívó mellett kellett volna új profilokat csinálni, 1 hónap alatt 2 tagot is meg lehet hívni, így már kettővel kevesebben használják a fiókot. Maximum 10-en még így is lehet, ha 5-6-an vagytok ez belefér.

2012. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!