Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elfelejtettem a jelszavam...

Elfelejtettem a jelszavam valaki segíteni? (Többi Lent)

Figyelt kérdés
Röviden és tömören annyi a történet, hogy : Elfelejtettem facebookra a jelszavam. Ha le szeretném kérni az E-mailomra akkor még facebook-on kér valami Password Reset Code-t na mivel nem tudok angolul le fordítottam a fordítóval és lényegében annyi hogy valami kód de nem tudom hogy milyen kód segítene valaki ??? esküszöm nem értem de be szeretnék már lépni a facebookomra!! pls help valaki!!!!

2012. aug. 1. 14:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Elvileg az emailcimeden a regisztrációs levélben levan irva a kód.
2012. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az e-mail címedre küldtek egy kódot, az a Password Reset Core/Jelszó-visszaállító kód, azt kell beírni.

Ha freemail-ed, vagy citromail-ed van, akkor nem biztos, hogy valaha is megfog érkezni a kód, vagy ha esetleg nem találod, akkor a Spam(kéretlen üzenetek) mappában nézd meg.

2012. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]

Nem kér semmi jelszót, ha így csinálod.

2012. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

arra a levélre célzol amikor regisztráltam és küldött egy levelet *Facebook - Már csak egy lépés, hogy kezdhess a Facebook-on.* ?? Ebben van egy 6 jegyű kód számokból de ha be írom és rá megyek hogy submit code akkor ezt írja ki : Invalid Password Reset Code

The password reset code you entered is invalid. Please try re-entering the code below. If you see this error again, troubleshoot this problem itt. Na ez megint csak érdekes nem tudod mit tegyek most??? léccci

2012. aug. 1. 14:37
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha úgy csinálom ahogy a képen van, akkor be írom az emailom ki adja a profilom és megkédezi hogy ez az én accountom rá megyek hogy igen és kéri a reset code-t. Igen, Freemailom van és amikor regisztráltam abban kaptam egy kódot de ha beírom az elöző hozzászolsáomban írtam is hogy mit ír. Nagyon bonyolult (legalábbis nekem)
2012. aug. 1. 14:46
 6/13 anonim ***** válasza:

Nyomj a RESET PassWord-ra és nézg meg az Emailodat.

Küldik a jelszóvisszaállító kódot.

2012. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja, értem és 3 napba telik, hogy elérjen hozzám a levél ? érdekes :)
2012. aug. 1. 14:57
 8/13 A kérdező kommentje:
Meg ha rányomok akkor meg a Password Reset Code-t kéri de ilyet nekem honnan kéne szülnöm ?
2012. aug. 1. 14:59
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezt próbáltad már. [link]

Első találat.

2012. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hallottam már olyat, hogy a facebook a jelszóvisszaálítási E-mailt a spamok közé küldi. lehet hogy elküldte csak a spamok közé ??? valaki meg tudná mondani, hogy a FREEMAIL nál hol vannak a spamok ?
2012. aug. 1. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!