Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elfelejtettem a jelszavam...

Elfelejtettem a jelszavam valaki segíteni? (Többi Lent)

Figyelt kérdés
Röviden és tömören annyi a történet, hogy : Elfelejtettem facebookra a jelszavam. Ha le szeretném kérni az E-mailomra akkor még facebook-on kér valami Password Reset Code-t na mivel nem tudok angolul le fordítottam a fordítóval és lényegében annyi hogy valami kód de nem tudom hogy milyen kód segítene valaki ??? esküszöm nem értem de be szeretnék már lépni a facebookomra!! pls help valaki!!!!

2012. aug. 1. 14:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Probáltam persze keresgéltem a neten de amit te adtál és rá megyek az leső találatra az valami freestat emlékeztető és nem facebookra.
2012. aug. 1. 15:08
 12/13 anonim válasza:

Jaj szia!

Ez szar egy helyzet!En is igy jartam amikor karacsonyra kaptam egy laptopot.A masik gepen amelyiket mar nem hasznaltam berogzult a jelszo mivel minden nap hasznaltam is,csak hat az a szuloknek kellett.Es mivel nem kellett nap mint nap beirnom a jelszot elfelejtettem...Na mindegy,gondoltam hogy szepen ramegyek az uj laptopon a jelszokeres ez az gondoltam 2 perc az egesz.Hat nem....En fel evig kinlodtam mire elkuldtek nekem azt a hulye e-mailt.Onnan mar csak be kellett irni a dolgokat es kesz.Es en is igy jartam valahogy mint te csak sajnos mar nem emlekszem hogy hoztam helyre.Puszi es sok szerencset!En&

2012. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát kösz utolsó !!!!! NEM az élettörténetedre vagyok/voltam kiváncsi hanem hogy hogyan kell megcsinálni arra már rá jöttem h hogyan KÉNE ki küldeni az emailt amibe a kód van de nem küldik... lehet h azért mert freemailes vok ?
2012. aug. 1. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!