Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szar a Facebook napok...

Anony777 kérdése:

Miért szar a Facebook napok óta?! Más is tapasztalta? Valaki hallott már róla valamit?

Figyelt kérdés
Csak nálam szar a facebook már napok óta? Már napok óta chat nincs, és nem tűnnek el az értesítések, és bármire kattintok semmit sem csinál, továbbá semmit sem tudok megosztani. Valaki tapasztalta ezeket a hibákat rajtam kívül? Illetve valaki valami infó, hogy miért szar és mikorra csinálják meg? Nálam napok óta tart a műsor és egyre jobban idegesít. :S

2012. aug. 1. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csak nálad
2012. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én semmi problémát nem vettem észre.
2012. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szar, mint mindig.
2012. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
csak nálad.
2012. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nálam nincs ilyen.

bár mostanában egyik nap nem volt chat, de nem érdekelt túlzottan :)

2012. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
nálam pedig egy fehér képernyő jön be napok óta a bejelentkezés helyett :S, mellette minden más oldal rendesen bejön, csak ez nem.. Ha meg nagy nehezen bejelentkezek, és 'neagy isten' chatelni szeretnék, lefagy, majd kiírja, hogy az oldalon valami parancsfile dolgozik, és hogy folytatás vagy leállítás, bármit nyomok, össze vissza vagy helyrejön 3 percre, vagy megint kidobja ezt az üzenetet :( na ez mitől lehet?
2012. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Már rá jöttem a hibára. Chrome-ot használok, és kiderült, hogy szándékosan szar Chrome-on a facebook mert nem szeretik egymást.. :D Másik böngészővel nincs semmi probléma. Azért érdekes eléggé..

És azért köszönöm a válaszokat! :)

2012. aug. 2. 18:49
 8/11 anonim ***** válasza:
elég hülye vagy, nekem tökéletes chrome alatt is
2012. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát nézd, 8/8-as! Te vagy a hülye nem én. Kicsit nézzél szét és tájékozódj mielőtt lehülyézel mást ;) Ugyanis a Google hivatalos tájékoztatást adott ki, hogy a legutolsó frissítésüket elbaszták és ilyen problémák lehetnek. Rajta vannak a javításon, és elnézést ill. türelmet kérnek mindenkitől.

Szóval a Chrommal van a gáz, amíg nem jön újabb frissítés én nem használom.

Ha neked működik rendesen, akkor örülj neki. Valósznüleg nem a legfrissíebb verziót használod.

2012. aug. 3. 12:24
 10/11 anonim ***** válasza:
1-2 napja próbáltam chrommal is, azzal is jól működött.
2012. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!