Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet ha nem DDoS?

Argyelan12 kérdése:

Mi lehet ha nem DDoS?

Figyelt kérdés

Valaki folyamatosan támadja az internetem, ip-m van viszont nem tudok mit csinálni, mivel nem DDoS... Esetleg valami tapasztalt hacker nem tudja hogy mi lehet?! Páran már mondtak valami új dolgot de a nevét egyik se mondta el..


normális válaszokat várok!



2012. aug. 2. 01:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a DDoS.3D, ez nagyon modern.
2012. aug. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem találtam róla semmit, de azért köszi!
2012. aug. 2. 02:44
 3/5 anonim ***** válasza:

És mégis miből gondolod, hogy valaki támadja a gépedet? :D


Nagy eséllyel van egy teljesen natúr vírusod van kémprogramod.


Egy DDoS támadás több tízezer dollárt taksál mai áron, (zombi gépekkel) vagy tekintélyes mennyiségű összefogó felhasználót. Kétlem, hogy bármelyiket is felhasználnák ellened, hétköznapi ember ellen, akinél ha behal a gép (a DDoS arra való ugyanis) akkor megnyomod a resetet, és másfél perc múlva újra működik rendesen (egy komplex szerver esetén azért ez jóval bonyolultabb művelet).


Tehát egészen biztos lehetsz, hogy a géped "támadását" egy win reinstall teljes mértékben meg fogja oldani :D

2012. aug. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ő igen?!


És mi lenne ha mondok egy olyat hogy terminálok vannak rákötve erre a kiba***tt internetre, és szerencsére ezeknek a gyökerek**k egész nap inaktív a rendszer. A rendszergazdánk itt svájcban se tudja hogy milyen programmal csinálhatják. Amúgy meg kérlek kímélj meg a botzombis szarodtól, tudom hogy miről van szó, nem poénból írtam ki a kérdésemet.

2012. aug. 2. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Ó, tehát hozzáértő vagy, és ahelyett, hogy pl stackoverflow vagy hasonló, témába vágó oldalon érdeklődnél, helyette gyak.hu-n kérdezed? :D


Értelem a köbön :)

2012. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!