Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vajon miért történt ez?

Vajon miért történt ez?

Figyelt kérdés

most kb 2 órája észre vettem hogy akadozik a videó a youtube-on meg hasonló oldalakon! nem az internettel van a baj azt tudom mert az gyors csak valami történt amikor kinagyítom akkor elkezd akadni meg felül ahol mutassa az oldalnak a jelét azt sem adja be hanem egy ilyen kis fehér lap van ott de itt a fénykép

[link]

Próbáltam letölteni újból a google chrome-t de akkor is ez van meg ujra telepíteni az adobe flash player-t de nem tudom mi gond:(

valaki segítsen!



2012. aug. 2. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
másik böngészővel próbáltad?
2012. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem
2012. aug. 2. 23:30
 3/8 anonim ***** válasza:
[link] tudod ellenőrízni az internetkapcsolatod.
2012. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kipróbáltam azzal működik nincs ez a dolog de mondom nem az internettel van a baj! nem tudom mivel van a baj nekem nagyon régen volt ilyen hogy régen firefox-ot használtam és ugyanez a hiba volt hogy akadt a videó meg ilyesmi aztán letöltöttem a google chrome-t és jó lett azóta használom és most ez a hiba itt is megesett!
2012. aug. 2. 23:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Futtasd le a CCleaner tisztítóját, lehet nincs elég helyed vagy ilyesmi, mert úgynézki bxszik cachelni a böngésződ, hogy a weblapikonokat sem tölti be.
2012. aug. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kipróbálom
2012. aug. 3. 02:29
 7/8 anonim válasza:
Nekem is ugyanez van 1-2 napja, kipróbáltam Mozillán, ott jó.. :/
2012. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Megoldás: beírod a keresőbe, hogy:

chrome://plugins

Aztán ki kell kapcsolni a felső két Shockwave Flash-et.

2012. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!