Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon a mostanában...

Facebookon a mostanában történt alatti dolgok csak nekem jelennek meg az adatlapomon. Hogy lehet úgy beállítani, hogy az ismerőseim is lássák, ne csak én?

Figyelt kérdés

#Facebook #mostanában történt
2012. aug. 3. 10:46
 1/3 anonim válasza:

Sehogy, ugyanis eleve úgy van megcsinálva!!Ismerőseid is látják ha valamit lájkolsz, vagy hozzászólsz egy képhez. Aztán azt még én sem tudom pontosan, hogy minden képet látnak-e amihez hozzászólok vagy csak azokat amiknek ugy van beállitva a láthatósága. Ezt viszont nem te állitod be hanem a kép feltöltője.

De lehet, hogy ez nem is lényeges mert mindenki lát mindent akár tartozik abba a csoportba akár nem mindent lát amit te csinálsz mert ismrsök vagytok.

Én meg pont azt akarom, hogy csak én lássam és senki más. De sajnos ezt nem lehet beállitani sehol.

2012. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocsi, félreértettem. Már leesett, hogy te bizonyára a Tevékenységnaplóra gondoltál. Azt sajnos tényleg csak Te látod, ismerősök csak akkor amikor éppen aktuális valami azt látják a falon, de ha már későbbi infó akkor ugye a Kezdőlapon már nem látszik azt nem tudják mgnézni az idővonaladon sem. Tehát utólag sajnos nem lehet megnézni, csak akkor irja ki a falra amikor keletkezik. Utólag csak te tudod megnézni a TEVÉKENYSÉGNAPLÓBAN. Normál adatlapnál még mindenki láthatta ha ugy volt beállitva, de mióta idővonal van azóta csak te látod.
2012. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazából nekem még a régi adatlapom van és nem idővonal. Közben rámentem arra, hogy limit old posts és most azt látom, hogy valamelyik ismerősöm látja a mostanában történt dolgokat, valamelyik nem. Nem értem, hogy ez miért van. Nem úgy kéne lennie, hogy vagy mindenki látja vagy senki sem?
2012. aug. 9. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!