Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha az asztali számítógépemen...

Ha az asztali számítógépemen van kábeles net akkor a laptopon miért nincs? Azelőtt működött.

Figyelt kérdés
kihúztam a laptopból átdugtam az asztali gépre aztán mikor visszadugtam a laptopba már nem volt net de az asztali gépen viszont van mi lehet a baj? a Win7 ezt írja ki mikor hibaelhárítás van h: A helyi kapcsolat nem rendelkezik érvényes IP konfigurációval. Nem lett kijavítva.
2012. aug. 5. 13:00
1 2
 1/12 P.O.C. ***** válasza:

Írd be a parancssor ablakba:

ipconfig /release


ez után:

ipconfig /renew

2012. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ez nem oldotta meg a problémát más ötlet esetleg? :/


mutassam miket írt ki mikor beírtam?

2012. aug. 5. 13:11
 3/12 P.O.C. ***** válasza:
Nem lenne rossz. Melyik szolgáltatónál vagy amúgy?
2012. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


ezeket írja ki a PR telecomnál vagyok kábeles net

2012. aug. 5. 13:24
 5/12 anonim ***** válasza:

Jól értem?

Az a probléma, hogy az asztali gépet ha rádugod a modemre van neted, de ha a laptopot dugod rá nincs?

Ha ez a probléma, akkor törődj bele Nekem 4éve ez. Vegyél egy olcsó rútert, azzal működni fog.

2012. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
na de bakker azelőtt jó volt
2012. aug. 5. 13:39
 7/12 A kérdező kommentje:
na gondoltam b*szok rád elmentem zuhanyozni mert reggel elmentem futni és azóta itt bűzölgök meg ugyancsak szakad rólam a víz az idegességtől. NA! viszagyüvök megint jó a net ez a k*rva gép szórakozik velem szerintem
2012. aug. 5. 16:00
 8/12 P.O.C. ***** válasza:

A parancsszó és a paraméter közé szóköz kellett volna. Én is így írtam!

ipconfig!SZÓKÖZ!/release

ipconfig!SZÓKÖZ!/renew


Na de mindegy ha már működik, akkor tárgytalan.

Amúgy a router amit az előző mondott tényleg nem lenne hülyeség, nem szívnál ilyesmivel és mindkét gépen lenne net párhuzamosan. 5 eFt körül már nagyon jók vannak.

2012. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
van routerem de nem wifis! mellesleg az sem jó hiába jól össze van kötve egy smc-s router
2012. aug. 5. 20:37
 10/12 A kérdező kommentje:
úgy csináltam ahogy mondtad, vagy írtad bemásoltam a parancssorba
2012. aug. 5. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!