Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lassú az internet mit tehetnék?

Lassú az internet mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon lassú internetünk amit apukámcégétol kapunk és nem lehet visszamondani vagy cserélni vagy valami. Egyébként ilyen 450KB/s-el tölt le max. És nem lehet semmit se csinálni a cég miatt. Egyébként egy kisvárosban lakunk és lehet h maga a vezetékrendszer miatt ilyen lassú a netde ezt se foglyák megcsinálni ugyhogy mégis mit tehetnék?

2012. aug. 5. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Még is milyen cég? Hűség van rajta? Milyen csomag?
2012. aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sztem szerződése van és nem lehet felbontani. :/
2012. aug. 5. 16:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom h milyen csomag lehet. De sztem alapbol sz*r a lefedettség.
2012. aug. 5. 16:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha hűség köt hozzá akkor kötbér kifizetése után felmondható. Amúgy meg 450KB/s nem olyan vészesen lassú.
2012. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Örülj neki!!! Nekem elvileg 5Mbps a netem és a garantált sebességet éppen alig hozza!! nekem olyan 300 KB/s el tölt :(
2013. jan. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Emberek ***** válasza:
A 450 az nem olyan nagyon lassú, nekem 630 körül szokott lenni max, úgyhogy nem kell aggódni neked sem!
2013. jan. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
630 az zsír. hamarosan lejár a hűségem csak nem tudom melyik szolgáltatónál lenne jó netem mert ugyan szakadásmentes ADSL csak messze van a központi szerver és a garantáltat hozza:S
2013. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bár ez elfogadható mert itt az ország ezen a részén csak adsl net van. van még dsl is csak k**rva drága!! Amúgy ez az internet sebesség dolog olyan hogy mindenki mindig nagyobbat és gyorsabbat akar megállás pedig nincs csak a pénztárca szab határt! :)
2013. jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!