Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A firefoxba ha elkezdek...

A firefoxba ha elkezdek gépelni egy url-t rögtön az első pár betűnél felhozza az oldalt. Ez nem lenne gond, de van pár oldal amiket jó lenne ha nem hozna fel. Erre van valami megoldás?

Figyelt kérdés
(az előzményekből is ki vannak törölve szóval nem értem miért hozza fel)

2012. aug. 5. 14:16
 1/3 haaat ***** válasza:

Pontosan hol gépeled? Nem a Google keresőbe kezded írni? Mert az más téma...az úgy működik, hogy már írás közben is keres a Neten az alapján amit nekiálltál írni.


Családbiztonság, szülői felügyelet, és hasonló címszavakra keress rá, lehet hozzá letölteni kiegészítőt, és így a nemkívánatos oldalakat kihagyja.

2012. aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem a google keresőbe, hanem ahova a weboldalak urljét írom.

Hülye vagyok nem tudom mi a neve most így hirtelen :) pl. www. gyak és rögtön kipótolja hogy www. gyakorikerdesek.hu és már csak egy entert kell nyomnom és odavisz az oldalra.

2012. aug. 5. 14:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy megvan: Webhely elfelejtése (az előzményekben)
2012. aug. 18. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!