Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy állítsam be a freemail-es...

Hogy állítsam be a freemail-es KIMENŐ szervert?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a szolgáltatótól függ (ami egy irtózatos hülyeség, ha máshol csatlakozok a negre már nem is tudok küldeni...)

Otthoni kábelnetnél már feladtam, de valamiért a tmobilos telefonos mobilnetről se tudom küldeni a mail.t-email.hu-ról se.

Iphonon kéne beállítani.

Előre is köszönöm.!.



2012. aug. 6. 19:25
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

A freemail -nek nincs kimenő SMTP szervere.


T-Mobile SMTP (port: 25): mail.t-email.hu

T-Home SMTP (port: 465): mail.t-online.hu


Ezen kívül hitelesítés is kell, aminek a jelszavát megtalálod a szerződésben.

2012. aug. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
így állítottak be, ahogy írtad, de azt irja higy a továbbküldés nem ebgedéjezett ennél a kimenőszergernél és nem is küldi el. Jelszóhoz nemirta semmit, mivel nincs semmi szerződés, mert dominós díjcsomag (azt hiszen go net S)
2012. aug. 6. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Irányítsd át, pl.: egy másik email címre!

A pc-n lépj be a Freemail fiókodba - Beállítások - Átirányítás


Ajánlom a gmailt, ezt pedig már be tudod állítani [link]


Ha a gmail címre irányítod, akkor a gmailben a Beállításoknál - Fiókok és importálás - E-mail küldése erről a címről: megadhatod a freemail címed (és tudsz freemail címröl levelet küldeni)

2012. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!