Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Volt évekkel ezelőtt 2 freemai...

Volt évekkel ezelőtt 2 freemail fiókom, de mindkettőt feltörték, és töröltem őket. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Volt több közösségi portál, ahova akkoriban regisztráltam azokkal az emailekkel, és szeretném róluk törölni magam. De már nem emlékszem a jelszavakra, évek óta be sem léptem. Gondoltam, hogy az emaileket újra regisztrálom, és akkor elküldöm a jelszóemlekeztetőt, de már vki azóta regisztrált mindkét címre. Most mit tehetnék?

2012. aug. 6. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk írj az illetőnek. Tudod a címét, nem?
2012. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy újraregisztrálták az email címeket? Több évig nem enged a rendszer újraregizni...
2012. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2004 körül regisztráltam azokat a fiókokat, és 2009-ben töröltem őket. Akkor még valahogy visszakaphatom őket? Próbáltam az elfelejtett jelszót, de nincs beállítva jelszóemlékeztető.
2012. aug. 6. 17:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez hogy akadályozza meg azt, hogy levelet írj neki? Egy nyamvadt megerősítő emailt csak tud majd forwardolni a címedre, ha szépen megkéred.
2012. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!