Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok bejelentkezni a...

Nem tudok bejelentkezni a freemailembe, mióta írta a freemail hogy fiók elérési hiba :/ írtam is nekik, de nem válaszoltak. Lassan 1 hete van így. Mi lehet a problem?

Figyelt kérdés
freemail

2012. aug. 6. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom nem tudom... Évekkel ezelőtt dettó ugyan így jártam. Eleinte 1x-1x nem engedett be (megvolt jegyeztetve a jelszó), aztán már egyáltalán nem. Meguntam, átálltam GMail-re (.com, nem .hu!) Tesóm is Free-s és nála is döcög, kíváncsi vagyok mikor jár ő is hasonlóan mint mi.
2012. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Freemail oldalán a bejelentkezésnél van 1 kis blog féle, és ezt írják:


09:28 | 2012. július 31.

postafiók elérési hiba

Kedves Felhasználónk!


Egy meghibásodás miatt a postafiókok egy kis részébe jelenleg nem lehet belépni, illetve nem lehet elolvasni a bennük lévő leveleket. Ha esetleg Te is ezt tapasztalod, kis türelmed kérjük, dolgozunk a hiba elhárításán!


Üdvözlettel: a [freemail] csapata

2012. aug. 6. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nálam ez a hiba 3. éve tart, mert néha néha azóta is megpróbálok belépni :-D


Remélhetőleg nálad megoldódik.

2012. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én is nagyon remélem! freemailbe meg lehet az csinálni, hogy pl. kapok e-mailt freemailre akkor gmailre is átküldje.
2012. aug. 6. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!