Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A böngészőm nem tudja megnyitn...

A böngészőm nem tudja megnyitni az ellenőrző kódot egy oldalnál és ezért nem tudok belépni. Hogy tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Esetleg valami olvasó kell hozzá vagy mi? Előtte kiírta, hogy a Schokwave flash plug-in nem válaszol de újra telepítettem, viszont ezután sem lett jó. Kérem akinek bármilyen ötlete van írjon. Köszi!

2012. aug. 6. 20:58
 1/4 tamasoft ***** válasza:
Vég esetben próbáld meg egy másik böngészővel. Előfordul, hogy valamelyik oldalt egy böngésző egszerűen nem tud megjeleníteni, bár ritka az ilyesmi de van ilyen. Ha FF-t, vagy Chrome-t használsz próbáld IE-vel, vagy fordítva. Sokszor segít.
2012. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot de sajnos azon már túl vagyok. Mind a 3 másik böngészővel próbáltam már megnyitni. Próbáltam újratölteni, a forrást megnézni. Az a baj hogy banki dologról van szó és egyszerűen nem tudom mit tehetnék mert nagyon fontos lenne belépnem.
2012. aug. 7. 09:01
 3/4 tamasoft ***** válasza:
Akkor csak általános dolgokat tudok javasolni. Nézesd át legalább kétféle cleanerrel (pl. ccleaner) a gépet teljesen, töröld a cookie-kat, ellenőrizd hogy minden windows frissítés, és böngésző frissítés települt-e.
2012. aug. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Golan Trevize ***** válasza:
Java-t telepítsd újra.
2012. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!