Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs netem minden...

Miért nincs netem minden bekapcsolás után?

Figyelt kérdés
Sziasztok a helyzet az hogy minden bekapcsolásnál a beazonosított hálózat megvan, de internet nincs. Routert használok és win7 op rendszerem van. Xp után raktam fel ezt és azon még semmi probléma nem volt. Ezzel az op rendszerrel csak úgy működik a netem, hogy vagy közvetlenül számítógépre megy a net és nem kötöm be a routert, vagy bekötöm a routert, és újra rakom a net illesztőt(atheros). Amúgy pppoe-dhcp kapcsolatom van. Ha valaki tudja mi lehet a probléma legyen szives megírni. Köszönöm.

2012. aug. 6. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát igen a windowds 7 szar op rendszer . Nekem bazi erös gépemen állandóan fagyot az internet. Vistával viszont müködik rendesen .
2012. aug. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!