Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ha megjelenik ez a...

Facebookon ha megjelenik ez a kötelező timeline dolog, hogy tudom újra letiltani h ne lássák az ismerőseimet mint eddig?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Amint átálltál idővonalra, onnantól kezdve úgy látják. Az aktiválás első 7 napján tudod szabadon szerkeszteni, addig még a régit látják. 7 nap múlva automatikusan publikálja a rendszer.
2012. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sehogy? Biztosan?


Kattints a barátaidra, aztán jobbra fent a Szerkeszt(edit) gombra. Majd a kis fogaskerékre kattintva beállíthatod a láthatóságot.


A közös ismerősök mindig látszódni fognak, ha olyan ismeretlen nézi az adatlapod akivel van közös ismerősötök.

2012. aug. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A sok egyforma idővonalas kérdés miatt átugrottam a lényegi rész, másra válaszoltam mint amire gondolsz.


Bocs, átírom:


Az ismerősök mutatását most az Adatlap szerkesztéséből éred el. Idővonal esetén a Névjegy menüből lehet kiválasztani, és onnan már módosítható. Kicsit hosszabb útvonalnál az is működik, amit a második ír.

2012. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, rájöttem közbe, de azért nem értem h miért köteleznek a használatára holott másoknak még maradhat a régi :@
2012. aug. 8. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Több, mint 900 millió profil van. Ezeknek az átállítása még akkor is hónapokba telik, ha másodpercenként 10 profil újul meg.

A nagy mennyiség miatt van aki egészen korán, míg mások hónapokkal később kapják meg. Sokszor fordul elő olyan, hogy van akinek már 3 újítással frissebb profilja van, míg másnak még egy egészen régi, mert hozzá nem jutott el az automatikus frissítés.


Olyan viszont nincs, hogy páran megkapják, míg mások nem. Idővel mindenkinek átáll a profilja, ami ellene nem lehet mit tenni, mert felhasználóként te azt használod amit ők mondanak. Ezt a szerződésekben is le szokták írni, hogy ha nem értesz egyet valamilyen módosítással, akkor szabadon törölheted magad a rendszerből. Viszont a további használattal elfogadod a módosításokat, és ellene panasszal nem élhetsz (legfeljebb fejlesztési tippet adhatsz).

2012. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!