Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rá lehet bírni ezt a nyomorult...

Exlex kérdése:

Rá lehet bírni ezt a nyomorult gépet, hogy a magyarul letöltött, magyarra beállított programok, fordítóprogramok ellenére bármelyik! /Avast-tól Firefoxon, Skype-on át az Operáig akármi! / program NE ANGOLUL tERRORizáljon, ha kérdése, közlendője akad?

Figyelt kérdés
Örök kezdő,szőke laikusnak és magyarul írj !

2012. aug. 11. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit jelent az angolul terrorizálás, a programok teljes felülete angol nyelvű?
2012. aug. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem . De ha pld.frissítést kér (Avast) kiegészítőkről , újításokról küld infót (pld.programok új verziójára való figyelemfelhívás ) , akkor megbosszant. Az ingyenes Avast-ot tették a gépre védelemként

működik is , mint a parancsolat , de évente új regisztrációt kér.

Megnyitom ,ő ajánja a "free"t,ráadásul magyarul , én katt neki...és kért "FREE"helyett angol nyelvű lapot nyit,hogy mittudomén mennyi Euróért vásároljam meg a programot. Persze én innen nem merek tovább kattogni ,mert csekkből elég a fűtésszámla. Így Avast FREE frissítéshez sem jutottam,pedig 48nap múlva lejár az aktuális


Tehát legtöbbször már-már elhiteti velem a net, hogy az angol nyelven kívül is van élet : magyarul indít , értjük egymást... aztán

(pld Opera letölt valami újdonságot és annak kihasználhatóságáról alkalmazási módjairól, ahhoz segítségként,magyarázatként a továbbiakban nem hajlandó magyarul ugatni! )

Ilyenkor kínomban beállítom németre , mert abból pár szóval elboldogulok...de végül nem értem, így okos dolgokat vagyok kénytelen mellőzni.Pedig már a letöltés kezdeti szakaszában kérdezi a legtöbb program ,milyen nyelvet állítson be,és már akkor MINDENT magyarul kérek "tőlük". Egyébként a Google és a Wiki keresőjét használom Az Operán belül is..

Az Opera gyorshívós rendszerét kezdőként is áttekinthetőnek érzékeltem és igazi szőkének való segítségnek +praktikusnak bizonyult pld . a Jelszókezelője. Olyannyira bevált , hogy ragaszkodom hozzá , nem váltok másikra , de bosszant az idegennyelvű makacskodása!

Ezekre példák talán ezek is ,ha jól másoltam be :

[link]

[link]

[link]


TÉNYLEG nincs program ,ami az "ő" , választáshoz való felajánlása + az én egyértelmű kérésem után TÉNYLEG képes MINDEN , a programmal kapcsolatos dolgot alfától ómegáig MAGYARUL teljesíteni??? TÉNYLEG erőfeletti teljesítményt várok tőlük?

Vagy csak én tettem rosszul valamit?

Ne haragudj , ha hosszúsága ellenére érthetetlen, de ennyire tellett. Nincs , aki itt segítsen ,mert a szomszéd kisfiú elköltözött. Szerintem annak az első szava is BASICnyelven lehetett ,ütötte-vágta a gépet, de mire ilyen kérdéseket tehettem volna fel neki,elköltözött innen. Programozót kérdeztem már , de elértette a nevemet , Krőzusnak hitt. Azt mondta,hogy 16.000 Ft/óra...és szépen elköszöntem. That's it....

2012. aug. 11. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Lényegében a free programokban ez az üzlet, reklám van benne elhelyezve, hogy vedd meg az eredetit, ez van, el kell viselni.

AZ Avast-nak csak angol nyelvű webes felülete van, de a regisztráció nem bonyolult, kell igényelni egy regisztrációs kulcsot majd azt a programban a karbantartás->regisztráció->licenckulcs beszúrására kattintva megadni(bemásolni). A kulcs nem azonnal jelenik meg az e-mail-ek között, kicsit várni kell rá. Ha nem sikerül akkor írj és majd én megcsinálom.


[link]


[link]

2012. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!