Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy egyenként...

Miért van az, hogy egyenként működik a gépemen az internet de egyszerre nem? Van egy upc modemem itt Bécsben, és azután van egy switch-em, és vagy nem működik vagy azt írja hogy ip cím ütközés van, már mindent probáltam de nem működik.

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk router kellene nem pedig swich:P
2012. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen rutert is próbáltam de azzal sem müködik. Otthon nekem ezzel a switchel müködött a ruternek semmi értelme mert csak lassabb. a switch müködik csak nem itt. de azért köszi a választ.
2012. aug. 12. 09:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Kérem csak olyanok irjanak akik tudják a választ.
2012. aug. 12. 09:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A switched otthon azért működött, mert nagy valószínűséggel valami vacak szolgáltatód van, aki HUB-ra köti a felhasználókat, így nem tud különbséget tenni, a között, hogy te kötöttél rá a switchel több gépet, vagy ők kötöttek a HUB-ra közvetlenül gépeket, ez által minden gépnek ki oszt ip címet. Internetet osztani, csak, és kizárólag routerrel lehet, ha a router nem működik, akkor nagy valószínűséggel te rontasz el valamit.
2012. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Otthon is UPC volt itt is UPC van de megoldódott, bementem a Upc-hez és azt mondták hogy az a modem nem képes kezelni a switset úgy mint otthon, és adtak egy rutert amivel működik, köszi a segítséget.
2012. aug. 13. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!