Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A 15-25 éves korosztály hány...

A 15-25 éves korosztály hány százaléka NEM használja a facebookot?

Figyelt kérdés
18 éves lévén, facebookot NEM használva teszem fel ezt a kérdést. A korosztályomat és az ismerőseimet tekintve egy, azaz EGYETLEN EGY olyan 19 éves srácot ismerek, aki nincs fent. Vannak még olyanok ebből a korosztályból, akik nincsenek fent?

2012. aug. 13. 00:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
S ennek mi értelme? Ez is csak egy sznobság, hogy kitűnj a többiek közül, hogy látjátok én bezzeg nem vagyok fent... Megértem azokat, akik biztonsági vagy adatvédelmi okokból nem hajlandóak beregisztrálni, de a 15-25-ös korosztálynak rengeteg haszna is származik ám abból, ha használja. Persze ha valaki antiszociális vagy ilyesmi az nehezen nyit a többi ember felé, nem szívesen van ismerősök között. Pedig a Facebook voltaképp ezt szolgálja: ismerősökkel közös netezés.
2012. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én igaz fent vagyok fb-n de olyan mintha fent se lennék minden adat védelmi beálitást a legmagasabbra álitotam nem látnak semmit az adatlapomon a nevemen kivül ha meg bejelölnek 1 képen akkor meg törlöm a bejelölést de már azt is tervezem hogy törlöm magam facebookrol mert minek ha ugy se nagyon használom


17/f

2012. aug. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Első válaszadóval tökéletesen egyetértek, főleg az első felével.
2012. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Nem tartom magam sem sznobnak, sem hasonlónak. Egész egyszerűen nem érdekel ez a közösségi oldal. Nem nézem le, nem szólom le azokat az embereket, akik használják, csupán érdekelne, hogy vannak-e még olyanok, akik nem használják.

2012. aug. 13. 00:43
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik vagyok. Hozzáteszem, tényleg vannak olyanok akik azért nincsenek regelve mert nem érdekli.(ez a ritka)

De vannak, akik csak azért, hogy szidni tudják.

A legtöbb információt ott lehet megtudni osztálytársaktól/munkatársaktól is. Szerintem hasznos, de nem annak a rétegnek akik egész nap posztolják az értelmetlen közhelyeket, próbálnak lájkokat gyűjteni és egyéb ilyesmi.

2012. aug. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak. Én se használom,nem látom értelmét. Ha a barátaimmal akarok lenni akkor találkozok velük, ha értesíteni akarnak arra ott a telefon vagy a skype.


"Ez is csak egy sznobság, hogy kitűnj a többiek közül, hogy látjátok én bezzeg nem vagyok fent... "

Szerintem nem. Persze vannak olyanok, de ha nem vagyok fent akkor egyből az vagyok?

Én is voltam regelve, pár napig, de rájöttem semmi szükségem rá, jönnek az értesítések, komik minden szarról, időpocséklás, a fontos dolgokat úgy is megtudom.

Persze ennek van egy másik oldala, miért ne lehetnék fenn, max nem foglalkozok a sok idiótasággal ami zavar. Na erre nem tudok mit mondani, egyszerűen nem. Szerintem ettől nem lettem antiszociális, ugyanúgy teljes az életem.


Nekem ez a személyes véleményem, vitát erről nem szeretnék.


16/F.


Üdvözlettel Hart(már ha ebben a kategóriában mond ez még valamit:))!

2012. aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én támogatnám egy olyan közösségi oldal létrejöttét, ami megszűri az embereket. Pl. egy hét tanfolyam, szigorú ellenőrzések, még jogosítvány is járna a használatához, amit ellenőriznének.

Bár mint írtam, engem nem érdekel. Tudom, hogy hasznos, tudom, hogy sokan használják chatelésre, kapcsolattartásra, de én előnyben részesítem az e-mailt, a telefont, de legfőképp a személyes kontaktust.

De ahogy látom, olyan válaszoló nem jár erre, aki nincs fent, csak olyan, aki fent van, és úgy mond véleményt.

2012. aug. 13. 00:55
 8/15 A kérdező kommentje:
Vissza is vontam, a kedves utolsó hozzászóló megerősített, vannak még olyanok, akik nincsenek fent.
2012. aug. 13. 00:56
 9/15 anonim ***** válasza:

Na, én meg már telefont nem használok :D

Én is inkább a személyes kapcsolatot részesítem előnyben, csak hogy megbeszéljük mikor hol arra pont jó, mivel mindenki regisztrálva van haverok közül.

2012. aug. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Én támogatnám egy olyan közösségi oldal létrejöttét, ami megszűri az embereket."


A Facebookon is vannak nyílt/zárt csoportok, ott a Google csoportok szolgáltatása, de már úgy néhány évtizede fórumokat is lehe kreálni az internetre...

2012. aug. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!