Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom a Gmail-ben visszaka...

Hol tudom a Gmail-ben visszakapcsolni azt a funkciót, hogy ismét megjelenítse a képeket animációkat? Véletlenül kikapcsoltam.

Figyelt kérdés
Pl képeslapon küldött animációkat?
2009. júl. 22. 17:55
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, hogy a régebbi vagy az újabb verziót használod, de szerintema jobb felső sarokban a Beállítások - Általános - Külső tartalom.
2009. júl. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Levélírás-jobb klikk-oldal adatainak megjelenítése-engedélyek.Így lett jó.Amit te mondasz ott nem változott semmi,mindenesetre köszönöm a választ!
2009. júl. 25. 06:37
 3/3 anonim válasza:
Szia most én kérem a segítséged! Elnézését hogy nem indítottam új témát, hanem itt teszem. A kérdésem, gmail-ben mit kell tennem ahhoz, hogy amikor levelet továbbítok, vagy írok és kép is szerepel az üzenetben (de nem csatolmányként), hol tudom azt beállítani, hogy a címzett lássa a küldött képet. Most sajnos amikor képet küldök, csak linket, vagy szöveget látnak helyette, gondolom valahol be kell állítani ezt a funkciót. Köszönöm.
2009. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!