Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék úgy böngészni...

Hogyan tudnék úgy böngészni mintha egy másik országba lennék?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy szeretnék német nyelvű tv csatornák weblapjain videókat nézni, de nem engedik Magyarországról a megnézést (gondolom szerző jogi díjak végett). Esetleg valami német nyelvű online TVt PCre, Androidra vagy ASUS O!Play-re tud valaki ajánlani?
2012. aug. 19. 18:18
 1/3 slakat ***** válasza:
Csak találgatok, de egy próbát megér. Állítsd át a windows nyelvi beállításait németre.
2012. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tor Browser. :) Randomgenerál neked külföldi IP-t. Nem te választod ki, én a yahoo.com-mal szoktam ellenőrizni, hogy épp hol tartózkodom. :P Szolgáltató le tudja nyomozni, de amúgy senki más.
2012. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tor Browser kipróbáltam köszi. Valami ilyesmire gondoltam, de sajnos iszonyat lassú és a problémát se oldotta meg. Ráadásul még a flash playerrel se tudtam összebarátkoztatni.
2012. aug. 21. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!