Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MI BAJA VAN A CHROME-NAK?...

MI BAJA VAN A CHROME-NAK? Hiába telepítem újra, majd minden második lapot nem tölti be, rohadt idegesítő, nincs vmi jaívítás?

Figyelt kérdés
Mitől van ez?

2012. aug. 20. 19:34
 1/4 Calvin Broadus válasza:

Pontosan miket nem tölt be?


Amúgy próbáld ki a Firefoxot! Ugyanolyan gyors, és nagyjából egyezik a felülete is. Még historyt meg a könyvjelzőket is be tudod importálni ha kellenek!

2012. aug. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyanom is van, de vmihez a Chrome-ot használom. Bárminél képes kitalálni h nem tölti be. Folyamatosan újra kell nyitogatni az ablakokat... Nem az oldalakkal van baj hanem ezzel a szarral. Rendbe van h "akkor használjak mást" de nem normális h ezt csinálja
2012. aug. 20. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fertőzött.

[link]

2012. aug. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a virusirtó belezárt valamit, azóta nem lehetett frissiteni. Letöröltem a Chrome-t és a .temp fájlok között több fura fájlt találtam. Pl. dlld9858 és két .temp fájl. Ccleanert lefuttattam, aztán újratelepítettem. Azóta jó.
2012. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!