Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lehet lassú az összes...

Mitől lehet lassú az összes böngészőm?

Figyelt kérdés
van amit gyorsan behoz valamit nem, mozilla nagyon szenved letöltöttem google chromot is de ugyanez van vele is meg explorerrel is, eddig semmibaj nemvolt velük, csak most hogy újra lett telepítve win 7 , levan állítva utorrent szóval fogalmam sincs miiért lassú, vírusírtónak lehet köze hozzá?
2012. aug. 20. 21:02
 1/7 anonim válasza:
Saját tapasztalatom szerint a sütiknek és a böngészőkhöz telepített bővítményeknek lehet még nagyon sok köze a lassúsághoz. Ezektől szabadulj meg ha vannak.
2012. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi, hát töröltem mindent minden sütiket remélem lesz változás, ráadásul olyan sok süti se gyűlt össze namindegy tényleg nagoyn friss az egész

a bővítmény meg elmondom mivan mozillán:

adobe, google update, java, schokwave, nvdia szted? ezek kellenek nem?

2012. aug. 20. 22:03
 3/7 A kérdező kommentje:
figyeld most meg nemtudom nem lehet letörölni mozillát pff azt írja, hogy zárjak be minden ablakot dehát bevan mégis ezt írja folyton szerinted? segíts légyszi
2012. aug. 20. 22:10
 4/7 anonim válasza:
Hú hallod, ennyire nem vagyok benne, én kémprogramirtóval szoktam rámenni, nevezetesen a Spybot Search and Destroy-jal. Vírusirtóból sem mindegy, hogy melyik fajtát használjuk, sok elmegy egy csomó dolog mellett. Tehát már lerágott csont nálam is, hogy Kaspersky,Nod32>Avast. A bővítmények akkor kavarnak be, ha egy csomót csak úgy letöltesz szinte akárhonnan, főleg ha már a végén három sorban tornyosulnak a böngésződ ablakának a tetején. Ha ilyenek vannak, deaktiváld őket, vagy végleg távolítsd el. Főleg Ilyen toolbar hülyeségekre gondolok. Próbáld meg minél tisztábbá tenni a gépedet, ha semmi sem használ, akkor csak azt tudom tanácsolni, hogy szánd rá magad a fontosabb dolgaid kimentésére és egy teljes újrarakásra. Amúgy maga a gép nem lassú? Lap-top-ról van szó?
2012. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi, am sikerült megoldani csak annyi volt hogy feladatkezelőben folyamatban volt pár dolog azokat leállítottam és így engedte törölni most újra raktam és mostmeg csak annyi a baja, hogy kiírja némelyik oldalnál:

Ez a kapcsolat nem megbízható blabla elkellett mentenem h biztonságosként tartsa számon meg ilyenek életembe nem láttam ilyet... namidnegy csak marha bosszantó, hogy nincs egy hete h újra lett telepítve.

2012. aug. 20. 23:25
 6/7 A kérdező kommentje:
ja és nem nem lassú maga a gép szóval nemértem tuti nemilyen rendszerhiba vagymi najó nemnagyon értek ám ezekhez és asztali gép nem laptop
2012. aug. 20. 23:28
 7/7 anonim ***** válasza:
csak a netböngészők lassúak, vagy maga a gép is? mi lenne ha leírnád a gépedet?
2012. aug. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!