Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem a utorrentet....

Morzsa kérdése:

Letöltöttem a utorrentet. SOS! Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Chrome böngészőm van.Letöltöttem a utorrentet.Majd később a facebookra léptem be,de a lap tetején megjelent egy széles sáv,amit nem tudok eltüntetni.Így meg nagyon zavaró,mivel pl.a face-en nem látszik a kijelentkezés gomb.Az van,hogy töröltem a utorrentet,viszont a sáv ugyanúgy megmaradt.Aki tud segítsen,mert ez így nagyon nem jó.Köszi.
2012. aug. 22. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
A programok telepítése és eltávolításánál nem maradt ott az utorrent sáv?Ott próbáltad már törölni?
2012. aug. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Onnan töröltem ki,mert máshogyan nem tudom eltávolítani.De ennek ellenére a sáv megmaradt.Más ötleted van?
2012. aug. 22. 00:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Exploreren jobb klikk és pipa ki a sávnál,de nem tudom hogy ez így van e Chrome-on


Viszont azt tudom hogy vannak kifejezetten erre a célra készített programok mint például ez: [link]

2012. aug. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha letöltöm ezt a programot,akkor ez fogja eltávolítani?Egyáltalán miket fog még a gépről törölni?
2012. aug. 22. 01:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ki kell választani hogy mit akarsz letörölni.Még nem használtam de nem kell félni tőle,sokan ezt a programot ajánlják
2012. aug. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
chromenál= jobb felső csavarkulcs ikon --> beállítások --> bővítmények és ott le lehet tiltani az eszköztárakat.
2012. aug. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de sikerült megoldanom.
2012. aug. 22. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!