Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megpróbáltam megcsinálni a...

Megpróbáltam megcsinálni a wifit de nem sikerült. Pontosabban rádugtam a D-Linkemet a TP-Linkre (ami szétsugározza a jelet). Nem tudom hogy lehet megcsinálni?

Figyelt kérdés

A szürke kábel amit a TP-linkhez adtak annak az egyik végét bedugtam a D-linkembe a másikat pedig a tp-link wlan-jába. A kék kábelt amit a D-linkhez adtak azt pedig a tp-link 1es-ébe (van ott olyan hogy 1,2,3,4) és a számítógépembe. A laptoprol már fogom a netet de a számítógépemről nem tudok csatlakozni.

Amikor a 192.168.1.1-es oldalt megnyitnám akkor nem engedi.



#Wifi.modem.
2012. aug. 22. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:

ácsi ácsi egy kicsit..

Először is azt magyarázd el (érthetőbben) hogy milyen interneted van.. (Betárcsázós? DSL? UPC? Digi?) ileltve hogy melyik routerbe megy most be a modem jele... (Kék kábel)

Vegyél fel: facebook.com/balazs.donat , és segítek :)

2012. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!