Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google Drive használható...

A Google Drive használható újratelepítés után?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a gépem, de nem tudok bejelentkezni, mert nem üres a d:\Dokumentumok\Google Drive\ mappa, mivel eddig ezt használtam, és ezt is szeretném. Mi a megoldás?
2012. aug. 22. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltelepíted a Google Drive programot és abban bejelentkezel a megfelelő google fiókodba. /gmail cím /
2012. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kérdést követő leírásból kiderül, hogy bejelentkezni nem tudok, mert azt mondja a google drive program, hogy nem üres a gépen az a mappa, amit szinkronizálni szeretnék. Nyilván nem üres, hiszen ennek a tartalma van fenn a neten is a google drive-ban. Gondolom a tartalmát áthelyezem egy másik mappába, csatlakozok és visszamásolok mindent. Csak nem szeretnék ekkora anyagot újra feltölteni minden újratelepítés alkalmával. Azért gondoltam, hogy létezik erre értelmes megoldás is.
2012. aug. 23. 16:42
 3/3 anonim válasza:
látom te is ugyanazzal a problémával kínlódsz. Azóta megoldottad már? Nekem ugyanaz a bajom, de még a keretprogram se hajlandó feltelepülni.
2013. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!