Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az iTunes miért jó?

Az iTunes miért jó?

Figyelt kérdés
Most komolyan... Én, ha már megveszek egy albumot, szeretem a kezemben fogni a lemezt, ha iTunestól letöltöm, annyi erővel letöltöm ingyen is... Ennyire betartják az emberek a törvényt manapság, hogy ilyen népszerű lett az iTunes? Vagy az iPhone/iPad..stb.-re csak letölteni lehet? (nincs Apple készülékem) Vagy simán csak az újgazdag iPhone-os sznobok használják az iTunes-t? Mi ennek a népszerűségnek az oka?

2012. aug. 23. 09:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
hidd el az apple nem fogja ellopni a pénzed :D én már 1 éve megatam és semmi sem történt :D mindig csak annyit vesznek le amennyit költöttél
2012. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő, írtam személyes üzenetet, kérlek válaszolj rá!

Köszi

2012. aug. 23. 15:57
 13/22 Multigod97 ***** válasza:
11%
Nem lehet itunesra regisztrálni, hanem létre kell hozni egy apple ID-t és azzal tudsz letölteni és teljes mértékben biztonságos
2012. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Jó... Apple ID létrehozása. Értsd rá :D
2012. aug. 23. 17:20
 15/22 anonim válasza:

És még valami én sem vagyok egy milliárdos!

De attól még hogy valakinek van egy iPhone-ja az nem snob!

Lehet hogy véletlenül megdolgozott érte!

2012. aug. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Amúgy lehet úgy is Apple ID-t létrehozni hogy nem adod meg a bankkártyaszámod! [link]

Itt a link, itt leírják hogyan kell. Remélem tudtam segíteni!:)

2012. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
07:20-as válaszoló! Az iTunes tök jó, mert tényleg vannak olyan zenék, amiket CD-n meg sem lehet kapni. De ha annyit dolgoznék, hogy lenne pénzem iPhone-ra, tuti nem iPhone-t vennék, hanem pl. egy Nokiát vagy Samsungot, mert ugyanannyi pénzért kb 3x annyit tud. Szóval szerintem azért az iphone-osok nagy részében meg van az, hogy "nekem iPhonom van, neked meg nem!" Tisztelet a kivételnek!
2012. aug. 25. 11:37
 18/22 A kérdező kommentje:
Bocs, kihagytam, hogy nem lustaságból nem dolgozom annyit, csak még tanulok.
2012. aug. 25. 11:38
 19/22 anonim ***** válasza:

Hát az iPhonera visszatérve, a hardver nem minden :D Egyik barátomnak egy SGS2-je van, nekem egy 3GS-em, össze lett hasonlítva a két telefon mivel a barátom nagy Apple gyűlölő és már régóta várt egy ilyen "mérkőzésre", de a 3GS átlagosan 3-4szer gyorsabb volt mindenben és jóval egyszerűbb volt a kezelhetősége (szinte mindent kevesebb tapizásból lehetett elérni), pedig a 3GS processzora 600 mhz-s (822mhz-ról lett visszabutítva) és 256 ram van benne. Itt mutatkozik meg hogy a szoftver igen is számít :D

De nem akarlak meggyőzni semmiről, isten ments.

2012. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nokia,meg Samsung 3x-szor jobb? Mi?? xD Hát nagyon nem,app store-ba sokkal több minden van,jobb alkalkmazások és igényesebbek is. iPhone 4-em nem akadoznak a játékot,haverom legújabb Samsungján meg ugyanaz a játék szaggat.
2012. aug. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!