Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az iTunes miért jó?

Az iTunes miért jó?

Figyelt kérdés
Most komolyan... Én, ha már megveszek egy albumot, szeretem a kezemben fogni a lemezt, ha iTunestól letöltöm, annyi erővel letöltöm ingyen is... Ennyire betartják az emberek a törvényt manapság, hogy ilyen népszerű lett az iTunes? Vagy az iPhone/iPad..stb.-re csak letölteni lehet? (nincs Apple készülékem) Vagy simán csak az újgazdag iPhone-os sznobok használják az iTunes-t? Mi ennek a népszerűségnek az oka?

2012. aug. 23. 09:06
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Hármas! Lehet ,hogy már elkéstem...SŐT biztos, de én jobban szeretem megvenni az albumot🤷🏽‍♀️ Ízlések és pofonok. Úgye mostmár 300ft/zene és tegyük fel,hogy meg szeretnék venni egy albumot ami 2 290 Ft nos, 14 zene van rajta és ha azt megszorozzuk 300-zal ,akkor az 4 200ft (tudom,lehet ,hogy van olyan zene az albumban ami nem jön be,de szerintem ez jobban megéri:))). Bár...szerintem 2012 óta eléggé sok minden változott a rendszerben :))
2019. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
21.-és vagyok. Bocsi... a hetesnek szólt :DD
2019. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!