Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom letitkosítani a...

Nem tudom letitkosítani a profilképek mappámat Facebookon, mert ha rákattintok a mappa melletti kis ikonra akkor nem csinál semmit. Segítség! Idővonallal hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 17:00
 1/7 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám, és pont most írtam ki, csak kicsit kacifántosabban :D de a lényeg, hogy engem is érdekelne a válasz!! :)
2012. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudjátok megcsinálni, hogy a képekre egyesével beállítjátok, hogy ki láthatja. Szóval megnyitod a képet, jobb oldalt (a neved alatt) van a dátum, és mellette egy kis ikon, erre rákatt, és itt be lehet állítani, hogy nyilvános legyen, csak ismerősök lássák, csak te, stb. A lényeg, hogy egyszerre nem lehet az egész mappára, sajnos egyesével kell, ami elég rabszolgamunka ha sok képed van. :/
2012. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Itt 1-es! :D Köszi szépen az infót, elvileg be is volt állítva, hogy csak ismerősök lássák (mondjuk valóban elég hülyeség, hogy egyesével kell állítgatni :/ ) Csak tudod, ha rámegyek arra, hogy "megtekintés mint", és beállítom, hogy nyilvános, akkor hiába van beállítva, hogy csak ismerősök lássák a képeimet, ugyan úgy meg tudom nézni. Vagy lehet, hogy csak azért látom, mert a saját adatlapomról van szó? :)
2012. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én ugyanígy állítottam be, és ha én a nyilvános megtekintésre megyek, akkor nem enged rákattintatni a profilképeimre. Talán banális kérdésnek hangzik, de mikor beállítottad, le OK-éztad? Én is jártam már így, hogy ez kimaradt.:)
2012. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Megcsináltam azt, amit írtál, és nem egyszer le is OK-ztam, de akkor is. A névjegyem mellett ha rámegyek a fényképekre, akkor valóban csak a borítóképeimet jeleníti meg. De alatta kiteszi nekem, hogy albumok, és ott vannak a borítóképeim meg a profilképeim. De csak ez a 2 album, az üzenőfalra feltöltött képeket például nem jeleníti meg. Szóval én már nem értek semmit... :S :D
2012. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg, most nézem, hogy nálam is így van!:D De szerintem, hogy ha ismeretlenek rákattintanak, ők csak egy kérdőjelet látnak + ki van írva, hány db fénykép van az albumban, de nem jeleníti meg őket (legalábbis én néha látok ilyeneket ismeretleneknél).
2012. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valószínű! :) :D Minden esetre köszi mindent! ;)
2012. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!