Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet szolgáltató keresése,...

Internet szolgáltató keresése, de milyet?

Figyelt kérdés
Nyírparasznyán szeretnék internetet bekötni , de sajnos se T home , Digi és upc lefedettség nincs . Hol tudok jobban utána nézni, vagy esetleg valakinek valami javaslat. A mobilnetet néztem de az korlátozott adatforgalom, a korlátlan meg eléggé drága. Valami ötlet?

2012. aug. 28. 14:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja az irányító szám lemaradt : 4822
2012. aug. 28. 14:44
 2/8 Golan Trevize ***** válasza:
Egyrészt tippelnék, hogy kamu a kérdés, másrészt viszont Mátészalka nincs messze, jól beállított szektorantennákkal a WiFit simán át lehet lőni.
2012. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kamu a kérdés. Nálam is hasonló a helyzet, csak annyi enyhítéssel, hogy T-Home net van, de csak 1 Mbites. :/
2012. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

# 3/3 vagyok újra

Amúgy az Alföldön nagyon elmaradott ezeknek a szolgáltatóknak a lefedettsége. Utána néztem a Dunántúlon vannak olyan 100 fő körüli helységek, ahol elérhető a T-home 80 Mbites kábelnetje, de az Alföldön vannak olyan nagy városok, ahol még kábelnet szolgáltatás sincs.


Amúgy max. én is annyit tudok ajánlani, mint az első vagy marad a mobilnet. :/

2012. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu , lefedettség nincs és még nem találtam szolgáltató
2012. aug. 28. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

> Nyírparasznyán szeretnék internetet bekötni

Jó hogy nem Mucsaröcsöge...


> Valami ötlet?

Itt ez a jó kis oldal:

[link]

Írd be az irányítószámod, válaszd ki a találatok közül a megfelelő utcát/teret/stb., és kapsz egy listát az elérhető szolgáltatásokról.

2012. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kereső alapján nálad csak műholdas net(ami nagyon drága) és ez a mikrós net érhető el: [link]
2012. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nadetényleg ***** válasza:
Az internetet.hu sem tud vezetékes netet, marad a mobilnet: [link]
2012. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!