Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kitiltottak egy honlapról,...

Kitiltottak egy honlapról, milyen megoldás létezik?

Figyelt kérdés

Bizonyos okok miatt kitiltottak egy honlapról. (Nem a felhasználóm, hanem az IP címemet. (Több mint valószínű)

Viszont routert használok és nem tudom hogy tudnám megváltoztatni az IP címem. :/


2012. aug. 28. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezik rá program azt tudom,mert anno én is használtam.Viszont a nevét sajnos nem tudom :S
2012. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha kitiltottak nem mindegy?

Te sem örülnél ha kidobnál egy cigányt az udvarotokról és mindig visszajönne.

2012. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Másodiknak igaza van, de mivel jó fej vagyok, segítek:

1: Felhívod a szolgáltatód, megkérded, hogy dinamikus-e az IP címed. Ha leírod a szolgáltatód nevét, ezt talán mi is megmondjuk.

2/a: Nem dinamikus: Bukta.

2/b: Dinamikus. Csatlakozz le a router webes kezelőfelületén a netről majd vissza. Új IP, nyertél.

Ja, és ne dobasd ki magad!

G.

2012. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Alapból nem kell úgy viselkedni, hogy kitiltsanak.

Amúgy meg legtöbb (dinamikus) netnél router kihúz bedug és máris új IP-d van.

2012. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
T-Home, de úgy emlékszem dinamikus mert anno valahogy meg tudtam változtatni. :D Egyébként oldalon semmit nem tettem, játékba igen és kitiltottak a weblapról is..
2012. aug. 28. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Valszeg dinamikus. Használd a router kezelőfelületét. Google segít.

G.

2012. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az lenne a legjobb.. Ha be tudnék lépni :/ EGyszerűen egy felh &jelszó kombinációt se fogad el pedig anno be tudtam lépni valahogy :S Ezért marad a kihúzás és bedugás.. (Tesómnál van és alszik szal max holnap..)
2012. aug. 28. 22:14
 8/8 A kérdező kommentje:
UI.: Így 3hónap után megtaláltam Googlen az alapértelmezett jelszót a T-Home Pirelli routerhez és be tudtam lépni, újraindítottam a netet és már a weboldal is betölt, köszönöm szépen a segítséget!!! :))
2012. aug. 28. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!