Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik valamilyen használható...

Létezik valamilyen használható megoldás IE10 metro változatában reklámblokkoláshoz?

Figyelt kérdés

A szokásos blokkolók nem működnek, még olyan gyengén sem, mint egyéb explorer változatoknál. Még az AdMuncher keze se ér el a metro felületig.


(Ne menjünk bele, hogy szar az IE, szar a metro stb., tesztelésről van szó, nem tervezem rendszeresen használni.)


Alternatívaként egyéb böngészők metro változata is megfelelne (elméletben), de ezekből még alfa verziót se találtam sehol.



2012. jún. 12. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán ha várnál amíg megjelenik a kereskedelmi verzió...
2012. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tesztverzió -> tesztelés. Érzed a kapcsolatot a kettő között? Külön kiemeltem, hogy nem élesben használom. Ha mindenki a végleges változat megjelenésekor fogna hozzá a teszteléshez, akkor a megjelenéskor nem lennének se programok, se driverek, se semmi hozzá.
2012. jún. 12. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, tesztelés, meg tesztverzió. Te pedig azt vedd figyelembe, hogy 3rd party fejlesztőnek nem feltétlenül éri meg egy meg se jelent termékre fejleszteni, sokan megvárják, hogy egyáltalán kell-e valakinek a termék és utána készítenek rá adblockert.
2012. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem veszed figyelembe, hogy lehetséges


1. magánember által készített dolog létezése, akár unalomból,

2. valamelyik már létező, éppenséggel működő megoldás, amit nem vettem figyelembe


A fejlesztést/tesztelést nem a reklámblokkolóval, hanem a saját tevékenységemmel kapcsolatban említettem. Azaz nekem van dolgom a rendszeren, és közben jól jönne egy ilyen, nem azt várom el, hogy valaki álljon neki a kedvemért ilyet írni.


(Egyébként zárójeles megjegyzés, mert határozottan nem ide tartozik, de a nagyobb fejlesztők már réges-rég fejlesztenek rá, legyen szó akár böngészőről vagy driverekről, nem igaz az, hogy megvárják, hogy sikeres lesz-e.)

2012. jún. 13. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!