Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan éleszthetem újra a...

Hogyan éleszthetem újra a Farmerama "karakteremet"?

Figyelt kérdés
73 szintű gazda voltam de megunta úgy kb egy éve, és azóta néha néha léptem csak be, de fél éve semmi mozgás nemvolt a farmon. Ma megpróbáltam belépni de nem sikerült. Tudom, h egy idő után törlődik, de valahogy nem lehetne visszahozni az "életbe"?

#Farmerama #karakter #éleszthetem #karakteremet
2012. aug. 29. 09:57
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Első körben szerintem kérj egy jelszó-emlékeztetőt. Ehhez elég az e-mail címet vagy a felhasználónevet megadni.


Ha ez nem jön be, akkor írj a support-nak. A link a Farmerama oldalán található, alul apró betűvel. Lehetőleg azt az e-mail címet add meg, amelyikről a farmot regisztráltad. Jelszót nem kérnek, elég a farmnevet megírni nekik. (Igazából a farm ID többet segítene, de gondolom 1 év távlatából nem sok esélye van annak, hogy valahol fel van jegyezve.)

Nem biztos, hogy tudnak segíteni, de elvileg mindig válaszolnak, hétköznap gyorsabban, mint hétvégén.


(Esetleg mindezek előtt próbálj meg még egyszer belépni a farmra. Lehet, hogy véletlenül Caps Lock-ot nyomtál Shift helyett, amikor a jelszót írtad be. Velem már előfordult.)

2012. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!