Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy Cisco epc3925-ös modemhez...

Egy Cisco epc3925-ös modemhez szeretnék routert csatlakoztatni, ötletek?

Figyelt kérdés
Eddig tökéletesen ment az upcs modemmel a tp-link tl-wr340gd routerem,viszont tegnap váltottunk egy másik csomagra upcnél,hoztak egy új modemet,a cisco epc3925-öt és azóta nem megy a tp link,behalt az egész. Nincs internetkapcsolat hibával örvendeztet mikor rácsatlakoznék. Keresgéltem a neten és talán abból lehet a baj,hogy mindkettő router is,viszont egyetlen módszer se vált be,amit ajánlottak. Volt valakinek hasonló problémája,esetleg hozzá megoldás?

2012. aug. 29. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
T-Home is ilyen modemet osztogat. Nekem a szerelők akik hozták mondták hogy nagyon sok embernek akikhez eddig bekötötték panaszkodtak hogy a Tp-Link routert nem tudják összehangolni ezzel a Cisco modemmel. Valamint az itcafe fórumon is olvasni hogy a Cisco EPC3925 nem kompatibilis Tp-Link routerrel. Én ezek után egy ilyen routerre ruháztam be: [link] Ezzel tökéletesen működik.
2012. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy a WAN illetve a LAN oldal egy alhálózatba került. Amit javasolni tudok, hogy a LAN oldal IP címét, és ezzel eggyüt a DHCP tartományokat is helyezd át más alhálózatba. Pl.: legyen a LAN oldali IP 192.168.50.1 a DHCP tartomány 192.168.50.100 192.168.50.199 és megoldódik.
2012. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Biztos nincs más megoldás? Semmi? Nem akarnám eldobni a tökjó routerem. De jó tudni hogy nem csak a upc ilyen szerencsétlen. Eléggé tele van a tököm velük,szóval örülhetnek hogy nem a T-hez mentem,hanem váltottunk jobb csomagra,ami elméletileg jól fog működni.....
2012. aug. 29. 11:03
 4/5 A kérdező kommentje:
oké,megpróbálom a második válaszoló tippjét. köszi
2012. aug. 29. 11:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Áhh sikerült. Állítottam a router ipjét arra amit írtál,és tökéletesen megy,nagyon köszi :) Már megijedtem hogy új routert kell venni. Benthagytam dynamic ipn,csak azt az egyet állítottam át,de hálistennek igy is működik. Nem értem,hogy ezt a upc miért nem tudta volna megcsinálni,de nem érdekes,a lényeg hogy megoldódott.
2012. aug. 29. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!