Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez a doboz a panelház...

Mi ez a doboz a panelház folyosóján?

Figyelt kérdés
Olyan mint a router csak sokkal nagyobb és egy csomó LAN port van rajta. Valahogy így néz ki: [link] És egy csomó UTP kábel is bele van dugva amik mennek a lakások ajtajához. Kb 2 hete rakták be ezt a cuccost és láttam is hogy kábeleznek a lakások ajtajáig. Mi lehet ez?

2012. aug. 30. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:

> Mi ez a doboz a panelház folyosóján?

Valószínüleg egy switch.

[link]


> Kb 2 hete rakták be ezt a cuccost és láttam is hogy

> kábeleznek a lakások ajtajáig.

Ez egy FTTB hálózatnak néz ki, lehet akár a DIGI-é is.

Nekik van a legjobb ár/érték arányú internetszolgáltatásuk az országban:

[link]

Nézd meg a megrendelés résznél, hogy elérhető-e a lakóhelyeden a nagysebességű internetszolgáltatásuk.

Én a BaseNet nevű csomagra fizettem elő, szinte mindig megvan a 40/20Mbps sávszélesség. Nincs hűségidő, nincs kéthavonta bedöglő kábelmodem, és nincs forgalmi korlát. Van hogy 150GByte-ot feltöltök egy nap, és le sem sz*rják. Az UPC-nek meg havi 300GByte átvitel felett fröcsög a nyála...

Szóval ha az a berendezés tényleg a DIGI-é, javaslom próbáld ki a szolgáltatásukat. :) Mint mondtam hűségidő nincs (legalábbis amikor én vettem tőlük internetszolgáltatást még nem volt), szóval ha nagyon sz*r egyszerűen lemondhatod (a szolgáltatásuk minősége nem minden lépcsőházban tökéletes).

2012. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!