Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Összeomló firefox! A gépem ma...

Összeomló firefox! A gépem ma már másodszor írja ki, hogy a firefox összeomlott és az ablakok bezárulnak. Mi lehet az oka ennek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 15:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bevallják, a Mozilla hibája. Töröld le mindenhonnan, aztán töltsd le a 3.0.12-t. Ez biztosan nem omlik össze. [link]
2009. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Google Chrome-ban van összeomlás elleni védelem, külön kezeli az ablakokat. Egyébként délelőtt leszedtem mindenhonnan a régi Mozillát frissitéssel együtt és teljes újat tettem fel. Most is ezt használom (3.5.1) és nagyon szépen működik.
2009. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Tegnap én is letöröltem. És tettem fel egy újat!


Idáig explorert használtam és nem szerettem a mozillát. De most egy hete valhogy megtetszett. Lehet bíbelődni vele, talán azért. Ráadásul most nálam színes is. :)))

2009. júl. 28. 15:22
 14/18 anonim ***** válasza:
Ja, sok mindent letölthetsz, kiegészitőket, témákat, bövitményeket. Töltsd le az Adblock Plust és a NoScriptet, soha többé nem lesz reklámod.
2009. aug. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Megérkezett a hibajavitás: Firefox 3.5.2. Ez megakadályozza az összeomlást.
2009. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

máris itt a 3.5.2 ?

honnan tölthető le?

2009. aug. 6. 09:31
 17/18 anonim ***** válasza:
Mozilla Firefox 3.5.1 van fent nálad? Akkor Menűsor/Sugó/Frissitések keresése. Letölti, telepiti, újrainditást fog kérni. Azért ilyen hamar jött a frissités, mert ezzel javítják az összeomlási hibát.
2009. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha újat szeretnél, már az 3.5.2 van fent, letölthető, telepithető. Magyar Mozilla: [link]
2009. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!