Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az normális, ha facebook-on...

Az normális, ha facebook-on visszajelölök valakit, de aztán törlöm, mert nincs róla fotó az oldalán?

Figyelt kérdés
Tudom, a törvény nem tiltja :D, de nem vagyok udvariatlan?

2012. szept. 5. 15:08
 1/7 anonim válasza:
De igen.... minek törlöd ki? nem elfér az ott?
2012. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha nem ismerem, csak ő akar megismerni, akkor pont az lenne a fbook lényege, hogy az ember olyan profilt csinál, ami mond is valamit róla, nem? Ha csak egy név van ott meg egy üres fantomkép, akkor mi értelme jelölgetni?
2012. szept. 5. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert lehet beszélgetni, chatelni, használni az oldalakat, hozzászólni, megosztani stb... Kép nélkül is hasznos a Facebook.
2012. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én is szoktam ezt csinálni. visszaigazolom hátha látok róla képet, de ha nem akkor kitörlöm. és amúgy de elférne, de akkor miért legyen az ismerőseim között, ha egyszer nem az?
2012. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy pont úgy akar az ismerősöd lenni, hogy bejelöl. :) Aztán a beszélgetés után jöhet a képcsere.
2012. dec. 3. 23:05
 6/7 Argloss ***** válasza:

Szerintem inkább az fura, hogy ezen gondolkodsz.

Levelet többnyire lehet küldeni annak is, aki nem az ismerősünk, szóval én kérdezek mielőtt ismeretlennek igazolnék vissza.

2012. dec. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dehát látod, hogy megoszlanak a vélemények. Ezért gondoltam, hogy jobb odafigyelni az ilyesmire, mert mindenki mást lát egy bejelölés/törlés mögött, és jobb a félreértéseket elkerülni.
2012. dec. 4. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!