Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek teljesen normális...

Szerintetek teljesen normális ez a nő? 2 gyerek, szoptatás, fotó.

Figyelt kérdés
Az előbb láttam a LL Liga egy facebook-cikkének kommentjénél egy nőt, akinek a profilképe arról szól, hogy a felsőteste teljesen csupaszon, egyik mellére a kb. 2,5 éves gyereke tapad, a másikon a kb. 1,5 éves. Nincs ezzel semmi gond, mindenki addig szoptat, amíg akar, de ezt ország-világ előtt megmutatni... Én is szoptatok a család előtt, 6 hónapos a lányom, de ez sok. Mintha az anyaság CSAK ezen múlna. Szerintem ennek a nőnek agyára ment a szoptatás.
2012. márc. 9. 11:06
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
59%
Hát ez túlzás. Mondjuk engem kiráz a hideg a szoptatás látványától. hangjától-igen, igen ez morbidul hangzik, de sajnos van egy ilyen fóbiám. Irigylem az ilyen embereket, akik nem zavartatják magukat.
2012. márc. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
66%
Nem szeretem, ha idősebb gyerekeket szoptatnak nyilvánosan.
2012. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
86%
Az durva,hogy ilyen képet kitesz ország-világ elé,ez a nő beteg... A szoptatás egy nagyon intim dolog,csak az anyára és a babára kéne hogy tartozzon.
2012. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
18%
De hát ha legyen büszke anyuka, ezt képviseli, próbálj meg átsiklani a képe felett.:)
2012. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
35%
szerintem teljesen rendben van
2012. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
44%
remélem észreveszi hogy róla beszéltek
2012. márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
21%
:DD Hát most mit mondjak erre? Egészségére! :D
2012. márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
80%

Én nem láttam ezt a képet,de nekem sem tetszene.

Eleve sok nekem ez az LL liga, mintha minden a szoptatásról szólna, hogy csináld sulis koráig, met az jó neki...egy kicsit már túlzásba vitték, de most igazából nem akarok bele menni ebbe a témába,mert lerágott csont...Mindenkinek megvan a véleménye erről a dologról, a problémát csak abban látom,ha vki erőszakosan meg akar győzni vkit, úgymond hittérít. Nem tartozik senkire,minden anya döntse el saját maga,hogy ha tud szoptatni, meddig teszi és ha meg nem tud,akkor se legyen már kikiáltva anti-maminak!

2012. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
94%
Hát elsővel uyganaz a problémánk, nekem is fóbiám van a szoptatós képektől. Facebook-on minap rakott ki egy simerősöm ilyen fotót magáról, nem tudom miért, de rosszul lettem. De én nem mondom erre a nőre, hogy nem normális, más értékrendet képvisel, ennyi. Így is eleget csesztetik a kismamákat.
2012. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

Mát átsiklottam a kép felett, csak az első benyomás lesokkolt. Gondoltam, megkérdezem, érez-e még más is így rajtam kívül.

Megnéztétek, megtaláltátok amúgy a képet? Nem akarom én őt bántani, szép dolog, csak ebben a formában SOK.

2012. márc. 9. 11:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!